Strokeplay/Matchplay 2022

Geüpdatet: 2022-02-19   17:31Neemt nieuwe pagina's automatisch

het toernooi wordt gepeeld op de baan van MGV de Veluwe Afd. 2
er worden 3 voorronde gepeeld
er zijn tien groepen van drie en een van twee
de groep van twee spelen als eerst.

Resultaat


Boven | Resultaat | Wedstrijden | Aces | Toernooiinfo

16 - deel-finale R4 8 - deel-finale R5 Kwartfinale R6 Semi-finale R7 Finale R8 Winnaar
Hens Wouters 6 Hens Wouters 1 Arthur Malta Correira 4 Arthur Malta Correira 2 Steven Steiger 2 Hans Broodbakker
Kees Brinksma 0
Arthur Malta Correira 5 Arthur Malta Correira 3
Rick Beijnen 3
Jan Spiljard 6 Jan Spiljard 5 Jan Spiljard 2
Frans Janssen 3
Annelies Groothelm 6 Annelies Groothelm 1
Joy Wielink 4
Steven Steiger 5 Steven Steiger 4 Steven Steiger 4 Steven Steiger 4
Ank de Vries 2
Gerard Los 0 Lourens Zwarts 1
Lourens Zwarts 5
Wendy Los-van Luijpen 5 Wendy Los-van Luijpen 2 Herman Kas 0
Martine Rozeveld 1
Herman Kas 6 Herman Kas 4
Lies de Nennie 1
Alban Gerritsen 7 Alban Gerritsen 5 Alban Gerritsen 2 Hans Broodbakker 5 Hans Broodbakker 7
Marchien Brinksma 2
Donald Dijkers 3 Michaëla Gerritsen 3
Michaëla Gerritsen 6
Hans Broodbakker 7 Hans Broodbakker 4 Hans Broodbakker 5
Eef Hendriksen-van Middendorp 1
Peter Weijers 5 Peter Weijers 1
Bertus Kwint 1
Frits Zwaal 6 Frits Zwaal 5 Frits Zwaal 3 Natasja Kolsteren 3
Marten de Vries 3
Bertus van 't Ende 6 Bertus van 't Ende 4
Alie Visser-Nieuwenhuijsen 5
Dirk-Jan Jongkind 3 Eppie Paulusma 3 Natasja Kolsteren 5
Eppie Paulusma 4
Arie Hendriksen 0 Natasja Kolsteren 6
Natasja Kolsteren 7
3de - 4de   3de
Arthur Malta Correira 1 Natasja Kolsteren
Natasja Kolsteren 5

Rang Naam Club R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Hans Broodbakker RMC De Hole Ridders 25 23 21 84 102 96 96 84 66,4 81 531
2 Steven Steiger MGC Oirschot 25 24 21 96 102 102 102 114 73,3 93 586
3 Natasja Kolsteren MGC Oirschot 23 23 23 84 90 96 108 96 67,9 85 543
4 Arthur Malta Correira RMC De Hole Ridders 27 26 27 96 108 102 114 120 77,5 94 620
5 Frits Zwaal MGC Appelscha 25 23 24 90 96 108     61,0 85 366
6 Alban Gerritsen MGC Appelscha 24 24 24 84 96 114     61,0 90 366
7 Jan Spiljard MGV de Veluwe 22 26 25 90 96 114     62,2 92 373
8 Herman Kas MGC Aalsmeer 28 29 26 90 102 126     66,8 100 401
9 Michaëla Gerritsen MGC Appelscha 26 26 23 90 108       54,6 85 273
10 Hens Wouters MGV de Veluwe 21 24 19 90 120       54,8 101 274
11 Bertus van 't Ende MGC Appelscha 32 29 27 90 102       56,0 75 280
12 Wendy Los-van Luijpen RMC De Hole Ridders 24 25 22 96 114       56,2 92 281
13 Eppie Paulusma MGC Appelscha 27 29 24 102 108       58,0 84 290
14 Lourens Zwarts MGC Appelscha 26 27 24 96 120       58,6 96 293
15 Peter Weijers MGV Duno 26 29 26 96 120       59,4 94 297
16 Annelies Groothelm MGV Duno 32 29 28 90 120       59,8 92 299
17 Alie Visser-Nieuwenhuijsen MGV Duno 24 25 26 96         42,8 72 171
18 Joy Wielink s.v Olympia Dortmund 26 25 23 102         44,0 79 176
19 Dirk-Jan Jongkind MGC Zoetermeer 25 28 26 108         46,8 83 187
20 Rick Beijnen RMC De Hole Ridders 29 26 24 108         46,8 84 187
21 Donald Dijkers MGV Duno 29 31 26 108         48,5 82 194
22 Lies de Nennie MGV Duno 25 26 26 120         49,3 95 197
23 Bertus Kwint MGV Duno 24 27 26 120         49,3 96 197
24 Frans Janssen MGC 't Valkhof 35 26 29 108         49,5 82 198
25 Marten de Vries MGC Appelscha 30 24 36 108         49,5 84 198
26 Marchien Brinksma MGC Appelscha 30 36 25 114         51,3 89 205
27 Ank de Vries MGC Appelscha 29 31 34 114         52,0 85 208
28 Gerard Los RMC De Hole Ridders 30 27 25 126         52,0 101 208
29 Martine Rozeveld MGC Appelscha 31 30 31 120         53,0 90 212
30 Eef Hendriksen-van Middendorp MGV Duno 33 35 31 120         54,8 89 219
31 Arie Hendriksen MGV Duno 40 31 37 126         58,5 95 234
32 Kees Brinksma MGC Appelscha 36 41 32 126         58,8 94 235
Kwalificatie - 32 spelers voortzetting na ronde 3

Boven | Resultaat | Wedstrijden | Aces | Toernooiinfo

De administratie van dit toernooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.15.29