Enen toernooi 2024

Geüpdatet: 2024-03-11   13:15Neemt nieuwe pagina's automatisch

Het toernooi wordt gespeeld op de banen afd 2 van MGV de Veluwe
51 spelers 17 groepen van 3
scheidsrechters
Hens Wouters
Gerard van Laar

Resultaat

Heren
Rang Naam Club R1 R2 R3 R4 R5 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Hens Wouters MGV De Veluwe 14 14 11 11 16 16 14 14 15 15 18,0 0 70
2 Rick Beijnen MGV De Veluwe 15 15 12 12 15 15 13 13 13 13 18,0 0 68
3 Chris Campfens MGC Oirschot 11 11 12 12 12 12 13 13 17 17 18,0 0 65
4 Ruud Slappendel RMC De Hole Ridders 15 15 16 16 11 11  9 9 14 14 18,0 0 65
5 Alban Gerritsen MGC Appelscha 12 12 12 12 13 13 12 12 15 15 18,0 0 64
5 Frits Zwaal MGC Appelscha 14 14 13 13 12 12 15 15 10 10 18,0 0 64
5 Zeno Folkertsma MGC Drachten 10 10 14 14 13 13 15 15 12 12 18,0 0 64
8 Hans Broodbakker MGV De Veluwe 13 13 11 11 14 14 13 13 12 12 18,0 0 63
9 André van Vliet RMC De Hole Ridders 13 13 13 13 13 13 10 10 12 12 18,0 0 61
9 Mees Bouwman MGV Duno 13 13 14 14 12 12 10 10 12 12 18,0 0 61
11 Dorus van Veenendaal MGV De Veluwe 11 11 12 12 12 12 13 13 11 11 18,0 0 59
11 Jeroen van Holland RMC De Hole Ridders 11 11  9 9 14 14 13 13 12 12 18,0 0 59
11 Martin van Holland RMC De Hole Ridders 13 13 11 11 15 15  9 9 11 11 18,0 0 59
14 Gerrit Jan Bas MGC Appelscha 12 12 12 12  8 8 13 13 13 13 18,0 0 58
14 Dirk-Jan Jongkind RMC De Hole Ridders 13 13  9 9 11 11 14 14 11 11 18,0 0 58
16 Roy Remie MGV Duno 12 12 12 12 13 13 12 12  8 8 18,0 0 57
17 Bert Brause SC Olympia Dortmund e.V. 11 11 10 10 12 12 11 11 12 12 18,0 0 56
17 Peter Weijers MGV Duno 14 14  9 9 12 12 10 10 11 11 18,0 0 56
19 Wim Hulscher MGV De Veluwe 14 14 13 13  9 9  8 8 11 11 18,0 0 55
19 Bertus Kwint MGV Duno 14 14 11 11 10 10 11 11  9 9 18,0 0 55
19 Herman Kas MGC Aalsmeer 12 12 11 11 12 12 10 10 10 10 18,0 0 55
19 Jed Spiljard MGV Duno 10 10 10 10 13 13 11 11 11 11 18,0 0 55
23 Sietse van Zandvoort MC Bussloo 10 10  8 8  9 9 17 17  9 9 18,0 0 53
24 Gerard Los RMC De Hole Ridders 10 10 11 11  9 9 11 11 11 11 18,0 0 52
25 Kees van de Peppel MGC De Vrije Slag 10 10 12 12  7 7  9 9 12 12 18,0 0 50
25 Lourens Zwarts MGC Appelscha 10 10 10 10  8 8 10 10 12 12 18,0 0 50
25 Donald Dijkers MGV Duno 10 10 12 12 13 13  7 7  8 8 18,0 0 50
28 Yvo Keus MGV De Veluwe  9 9  7 7 11 11 10 10 12 12 18,0 0 49
28 Frans Janssen MGV Duno 10 10  9 9 12 12  9 9  9 9 18,0 0 49
28 Arent van Zomeren MGC Appelscha  7 7 12 12 10 10  8 8 12 12 18,0 0 49
31 Arthur Malta Pinto Correia RMC De Hole Ridders 10 10 10 10  9 9 11 11  8 8 18,0 0 48
31 Bert van Donkersgoed MGV De Veluwe  9 9  9 9 12 12 12 12  6 6 18,0 0 48
33 Eddie Mein MGV Duno  6 6  7 7 10 10 15 15  8 8 18,0 0 46
34 Bertus van 't Ende MGC Appelscha  9 9  9 9  9 9 10 10  8 8 18,0 0 45
35 Gerard van Laar MGV De Veluwe  7 7  9 9 10 10  5 5 12 12 18,0 0 43
36 Rob Plugge MGV De Veluwe  7 7  7 7  8 8  9 9 11 11 18,0 0 42
36 Marten de Vries MGC Appelscha  7 7  7 7  9 9  9 9 10 10 18,0 0 42
38 Hans Reijerkerk MGC Aalsmeer  6 6  5 5 10 10  8 8 11 11 18,0 0 40
39 Kees Brinksma MGC Appelscha 10 10  9 9  5 5  7 7  7 7 18,0 0 38
40 Peter van Luijpen RMC De Hole Ridders  9 9  6 6  5 5  3 3  3 3 18,0 0 26
41 Rob Foget MC Bussloo  8 8  5 5  4 4  3 3  3 3 18,0 0 23

Dames
Rang Naam Club R1 R2 R3 R4 R5 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Wendy Los-van Luijpen RMC De Hole Ridders 12 12 12 12 16 16 13 13 13 13 18,0 0 66
2 Carina Dijkers MGV Duno 14 14 10 10 15 15 12 12 13 13 18,0 0 64
3 Michaëla Gerritsen MGC Appelscha 11 11 10 10 14 14  9 9 13 13 18,0 0 57
4 Joy Wielink-Pol SC Olympia Dortmund e.V. 11 11  9 9 13 13 12 12 12 12 18,0 0 57
5 Dingina Dissel RMC De Hole Ridders 11 11 10 10 10 10 13 13 11 11 18,0 0 55
5 Marianne Groenendijk RMC De Hole Ridders 11 11 13 13  9 9 10 10 12 12 18,0 0 55
7 Marrie Bonhof-de Rooij MGC Aalsmeer 10 10  9 9  9 9 13 13  7 7 18,0 0 48
8 Annelies Groothelm SC Olympia Dortmund e.V.  8 8  8 8 10 10 12 12  9 9 18,0 0 47
9 Ank de Vries MGC Appelscha  6 6 10 10  9 9  9 9 10 10 18,0 0 44

De administratie van dit toernooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.19.55