strokeplay/matchplay 2024

Geüpdatet: 2024-02-20   09:36Neemt nieuwe pagina's automatisch

Het toernooi wordt gespeeld op de korte baan van MGV de Veluwe (afd 2)
Er worden 3 voorronden gespeeld voor plaatsing Matchplay (beste 32)
51 Spelers 17 groepen van 3
Bij gelijke op plaats 32 volgt hier een barrage voor plaatsing Matchplay

Resultaat

16 - deel-finale R4 8 - deel-finale R5 Kwartfinale R6 Semi-finale R7 Finale R8 Winnaar
Youri Bottenberg 5 Youri Bottenberg 5 Youri Bottenberg 5 Youri Bottenberg 1 Hans Verkooijen 4 Hans Verkooijen
Mariusz Ciesielski 4
Eddie Mein 0 Gerco Berentsen 1
Gerco Berentsen 5
Ruud Slappendel 5 Ruud Slappendel 3 Ruud Slappendel 0
Jan Egbert Hooijsma 2
Chris Campfens 4 Chris Campfens 1
Dorus van Veenendaal 1
Hans Verkooijen 5 Hans Verkooijen 5 Hans Verkooijen 6 Hans Verkooijen 3
Annelies Groothelm 4
Pascal de Roeck 2 Jed Spiljard 1
Jed Spiljard 5
Wendy Los-van Luijpen 6 Wendy Los-van Luijpen 1 Hans Broodbakker 4
Marianne Groenendijk 3
Hans Broodbakker 5 Hans Broodbakker 6
Bert Brause 4
Michaëla Gerritsen 1 Kevin De Cremer 4 Hens Wouters 3 Hens Wouters 5 Hens Wouters 3
Kevin De Cremer 5
Hens Wouters 6 Hens Wouters 8
Peter Weijers 3
Roelof Hooijsma 2 Alban Gerritsen 2 Alban Gerritsen 2
Alban Gerritsen 4
Zeno Folkertsma 8 Zeno Folkertsma 2
Steven Steiger 2
Mees Bouwman 6 Mees Bouwman 6 Mees Bouwman 6 Mees Bouwman 1
Marrie Bonhof-de Rooij 0
Dirk-Jan Jongkind 6 Dirk-Jan Jongkind 4
Greta Janssens 4
Joy Wielink-Pol 5 Joy Wielink-Pol 5 Joy Wielink-Pol 2
André van Vliet 3
René Bos 4 René Bos 2
Frans Janssen 0
3de - 4de   3de
Youri Bottenberg 7 Youri Bottenberg
Mees Bouwman 3

Rang Naam Club R1 R2 R3 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Hans Verkooijen MGC Oirschot 25 21 25 23,7 4 71
2 Hens Wouters MGV De Veluwe 26 27 22 25,0 5 75
3 Youri Bottenberg Niendorfer MC v. 1963 e.V. 22 21 24 22,3 3 67
4 Mees Bouwman MGV Duno 25 24 23 24,0 2 72
5 Alban Gerritsen MGC Appelscha 28 28 23 26,3 5 79
6 Hans Broodbakker MGV De Veluwe 25 20 24 23,0 5 69
7 Ruud Slappendel RMC De Hole Ridders 26 24 22 24,0 4 72
8 Joy Wielink-Pol SC Olympia Dortmund e.V. 26 25 25 25,3 1 76
9 Dirk-Jan Jongkind RMC De Hole Ridders 24 25 24 24,3 1 73
10 Zeno Folkertsma MGC Drachten 26 25 20 23,7 6 71
11 René Bos MGC Oirschot 24 22 23 23,0 2 69
12 Jed Spiljard MGV Duno 26 24 29 26,3 5 79
13 Wendy Los-van Luijpen RMC De Hole Ridders 26 25 24 25,0 2 75
14 Gerco Berentsen MGC Oirschot 28 22 27 25,7 6 77
15 Chris Campfens MGC Oirschot 26 23 23 24,0 3 72
16 Kevin De Cremer MGC Rozemaai 28 28 28 28,0 0 84
17 André van Vliet RMC De Hole Ridders 25 25 28 26,0 3 78
18 Roelof Hooijsma MGC Appelscha 25 23 26 24,7 3 74
19 Bert Brause SC Olympia Dortmund e.V. 24 31 28 27,7 7 83
20 Greta Janssens MGC Rozemaai 26 29 25 26,7 4 80
21 Pascal de Roeck MGC Rozemaai 24 26 25 25,0 2 75
22 Jan Egbert Hooijsma MGC Appelscha 23 31 26 26,7 8 80
23 Annelies Groothelm SC Olympia Dortmund e.V. 24 28 30 27,3 6 82
24 Marianne Groenendijk RMC De Hole Ridders 26 28 25 26,3 3 79
25 Michaëla Gerritsen MGC Appelscha 25 22 22 23,0 3 69
26 Peter Weijers MGV Duno 26 27 26 26,3 1 79
27 Marrie Bonhof-de Rooij MGC Aalsmeer 26 29 27 27,3 3 82
28 Steven Steiger MGC Oirschot 30 25 27 27,3 5 82
29 Eddie Mein MGV Duno 24 29 24 25,7 5 77
30 Frans Janssen MGV Duno 27 30 27 28,0 3 84
31 Dorus van Veenendaal MGV De Veluwe 27 29 26 27,3 3 82
32 Mariusz Ciesielski RMC De Hole Ridders 29 32 24 28,3 8 85
Kwalificatie - 32 spelers voortzetting na ronde 3
33 Gerard van Laar MGV De Veluwe 30 26 29 28,3 4 85
34 Bert van Donkersgoed MGV De Veluwe 26 31 29 28,7 5 86
35 Gerard Los RMC De Hole Ridders 32 28 27 29,0 5 87
36 Herman Kas MGC Aalsmeer 24 35 28 29,0 11 87
37 Lars Looijen MGC De Trekvogels 30 34 26 30,0 8 90
38 Marcel van den Bosch MGC De Trekvogels 35 26 29 30,0 9 90
38 Martine Rozeveld MGC Appelscha 36 27 27 30,0 9 90
40 Wilco de Vos MGC Drachten 32 29 31 30,7 3 92
41 Wim Hulscher MGV De Veluwe 29 30 34 31,0 5 93
42 Arthur Malta Pinto Correia RMC De Hole Ridders 37 27 30 31,3 10 94
43 Yvo Keus MGV De Veluwe 34 29 33 32,0 5 96
44 Kees Brinksma MGC Appelscha 34 35 29 32,7 6 98
45 Albert Hooijsma MGC Appelscha 36 34 30 33,3 6 100
46 Jan Spiljard MGV Duno 39 31 31 33,7 8 101
47 Henk van Eik MGC Leeuwarden 32 36 35 34,3 4 103
48 Nick Verkooijen MGC Oirschot 33 32 39 34,7 7 104
49 Arent van Zomeren MGC Appelscha 44 32 35 37,0 12 111
50 Renate Arends-de Vos MGC Drachten 41 39 32 37,3 9 112
51 Peter van Luijpen RMC De Hole Ridders 39 39 40 39,3 1 118

De administratie van dit toernooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.19.55